023406.3MXEP
MFR.Part #
023406.3MXEP
JLCPCB Part #
C3158920
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 200A 250V 6.3A Ceramic Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS