023406.3MRET1P
MFR.Part #
023406.3MRET1P
JLCPCB Part #
C3165123
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 200A 250V 6.3A Ceramic Tube Fuse 插件,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS