023206.3MXEP
MFR.Part #
023206.3MXEP
JLCPCB Part #
C3166756
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A 250V 6.3A Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS