0230.750DAT1P
MFR.Part #
0230.750DAT1P
JLCPCB Part #
C3158996
Package
Plugin,D4.5xL14.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 750mA Glass Tube Fuse Plugin,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS