02301.25MRT1SSP
MFR.Part #
02301.25MRT1SSP
JLCPCB Part #
C3157234
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 125V 250V 35A、10kA Glass Tube Fuse 插件,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS