02301.25DRT1SP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
02301.25DRT1SP
JLCPCB Part #
C3164751
Package
Plugin,D4.5xL14.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 125V 250V 35A、10kA Glass Tube Fuse Plugin,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS