023003.5VXP
MFR.Part #
023003.5VXP
JLCPCB Part #
C3163988
Description
-55℃~+125℃ 100A、10kA 125V 250V 3.5A Glass Tube Fuse 插件,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS