023003.5HXSP
MFR.Part #
023003.5HXSP
JLCPCB Part #
C3166668
Description
-55℃~+125℃ 100A、10kA 125V 250V 3.5A Glass Tube Fuse Plugin,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS