023002.5VXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
023002.5VXP
JLCPCB Part #
C3156705
Package
Plugin,D4.5xL14.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、10kA 125V 2.5A 250V Glass Tube Fuse 插件,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS