023002.5MXP
MFR.Part #
023002.5MXP
JLCPCB Part #
C142869
Description
100A@250VAC、180A@310VAC、10kA@125VAC、10kA@125VDC 14.5mm 2.5A 250V 4.5mm 50 55℃~+125℃ Glass Tube Fuse 插件,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS