023001.5HXSP
MFR.Part #
023001.5HXSP
JLCPCB Part #
C3164256
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 125V 250V 35A、10kA Glass Tube Fuse 插件,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS