0224.750HXP
MFR.Part #
0224.750HXP
JLCPCB Part #
C3158807
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 125V 250V 35A、10kA 750mA Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS