0224.500DRT2P
MFR.Part #
0224.500DRT2P
JLCPCB Part #
C3158998
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 125V 250V 35A、10kA 500mA Glass Tube Fuse 插件 Disposable fuses ROHS