0219.315MXAEP
MFR.Part #
0219.315MXAEP
JLCPCB Part #
C3162733
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 150A 250V 315mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS