02193.15MRAET1P
MFR.Part #
02193.15MRAET1P
JLCPCB Part #
C3163067
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 150A 250V 3.15A Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS