02191.25MXAEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
02191.25MXAEP
JLCPCB Part #
C3162732
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 150A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS