0219.063MXAEP
MFR.Part #
0219.063MXAEP
JLCPCB Part #
C3165565
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 150A 250V 63mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS