0218.400MXEP
MFR.Part #
0218.400MXEP
JLCPCB Part #
C3160248
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 400mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS