0218.315MXEP
MFR.Part #
0218.315MXEP
JLCPCB Part #
C3158588
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 315mA 35A Glass Tube Fuse 插件,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS