02183.15MRET1P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
02183.15MRET1P
JLCPCB Part #
C3165347
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 3.15A 35A Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS