021812.5MXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
021812.5MXEP
JLCPCB Part #
C3160885
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 12.5A 250V 63A Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS