0218.063MXEP
MFR.Part #
0218.063MXEP
JLCPCB Part #
C3162469
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 63mA Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS