0218.040MXEP
MFR.Part #
0218.040MXEP
JLCPCB Part #
C3163144
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 40mA Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS