0217.400MXEP
MFR.Part #
0217.400MXEP
JLCPCB Part #
C3161459
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 400mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS