0217.315MXEP
MFR.Part #
0217.315MXEP
JLCPCB Part #
C3160526
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 315mA 35A Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS