0217.160MXEP
MFR.Part #
0217.160MXEP
JLCPCB Part #
C3161139
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 160mA 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS