0217.125MRET1P
MFR.Part #
0217.125MRET1P
JLCPCB Part #
C3164113
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125mA 250V 35A Glass Tube Fuse 插件,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS