0217.100MXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0217.100MXEP
JLCPCB Part #
C3157605
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100mA 250V 35A Glass Tube Fuse 插件,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS