021701.6MXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
021701.6MXEP
JLCPCB Part #
C3163223
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS