02163.15MXEP
MFR.Part #
02163.15MXEP
JLCPCB Part #
C142813
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5kA 21.5mm 250V 3.15A 5.5mm 6.7 Ceramic Tube Fuse 插件,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS