021501.6MXEP
MFR.Part #
021501.6MXEP
JLCPCB Part #
C142844
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A 100A@500VAC 21.5mm 250V 5.5mm 6.83 Ceramic Tube Fuse 插件,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS