0215015.MXEP
MFR.Part #
0215015.MXEP
JLCPCB Part #
C151077
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1237 15A 21.5mm 250V 5.5mm 500A@250VAC Ceramic Tube Fuse 插件,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS