0209.750DRT1P
MFR.Part #
0209.750DRT1P
JLCPCB Part #
C3165386
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100A 350V 750mA Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS