0203.250URG
MFR.Part #
0203.250URG
JLCPCB Part #
C3158480
Package
SMD,9.5x6.4mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 250mA 50A SMD,9.5x6.4mm Disposable fuses ROHS