020301.5HXG
MFR.Part #
020301.5HXG
JLCPCB Part #
C3162044
Package
SMD,9.5x6.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 250V 50A SMD,9.5x6.4mm Disposable fuses