020301.5H
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
020301.5H
JLCPCB Part #
C3156346
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 250V 50A 插件 Disposable fuses ROHS