0202.125URG
MFR.Part #
0202.125URG
JLCPCB Part #
C3160153
Package
SMD,9.5x6.4mm
Description
-55℃~+125℃ 125mA 250V 50A SMD,9.5x6.4mm Disposable fuses ROHS