020201.5URG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
020201.5URG
JLCPCB Part #
C3158055
Package
SMD,9.5x6.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 250V 50A SMD,9.5x6.4mm Disposable fuses ROHS