0160.750MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0160.750MR
JLCPCB Part #
C3165088
Package
SMD,10.9x4.8mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 50A 750mA SMD,10.9x4.8mm Disposable fuses ROHS