0157.500DR
MFR.Part #
0157.500DR
JLCPCB Part #
C3160591
Package
SMD,6.5x3.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 500mA 50A SMD,6.5x3.7mm Disposable fuses ROHS