0157.315DR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0157.315DR
JLCPCB Part #
C3163930
Package
SMD,6.5x3.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 315mA 50A SMD,6.5x3.7mm Disposable fuses ROHS