01573.15DR
MFR.Part #
01573.15DR
JLCPCB Part #
C3162796
Package
SMD,6.5x3.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 3.15A 50A SMD,6.5x3.7mm Disposable fuses ROHS