015702.5DR
MFR.Part #
015702.5DR
JLCPCB Part #
C3163536
Package
SMD,6.5x3.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 2.5A 50A SMD,6.5x3.7mm Disposable fuses ROHS