015701.5DR
MFR.Part #
015701.5DR
JLCPCB Part #
C3165011
Package
SMD,6.5x3.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 125V 125V 50A SMD,6.5x3.7mm Disposable fuses ROHS