01541.25DR
MFR.Part #
01541.25DR
JLCPCB Part #
C3157453
Package
SMD,9.7x5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 125V 125V 3.81mm 5.03mm 50A 9.73mm Surface Mount Fuse (with Holder) SMD,9.7x5mm Disposable fuses ROHS