LKS2G821MR060K63B
MFR.Part #
LKS2G821MR060K63B
JLCPCB Part #
C2988518
Package
Plugin,D30xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 400V 60mm 820uF ±20% 插件,D30xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS