LKS2G561MR050K63B
MFR.Part #
LKS2G561MR050K63B
JLCPCB Part #
C2988514
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 290mΩ@120Hz 30mm 400V 50mm 560uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS