LKP2W331MR040K63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKP2W331MR040K63B
JLCPCB Part #
C2988505
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 330uF 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS