LKP2G471MQ060K63B
MFR.Part #
LKP2G471MQ060K63B
JLCPCB Part #
C2995358
Package
Plugin,D25xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 400V 470uF 60mm ±20% 插件,D25xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS