LKP2G222MB090M63B
MFR.Part #
LKP2G222MB090M63B
JLCPCB Part #
C2995371
Package
Plugin,D40xL90mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 2200uF 400V 40mm 90mm ±20% 插件,D40xL90mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS